بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

کامل ترین و بهترین اطلاعات اموزشی بدنسازی و فیتنس از برترین اساتید www.fitnesspro.blog.ir

بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

کامل ترین و بهترین اطلاعات اموزشی بدنسازی و فیتنس از برترین اساتید www.fitnesspro.blog.ir

بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

هدف من و دوستانم در این وبلاگ بیان مطالب و اصول صحیح و پایه در زمینه اموزش و شیوه صحیح اجرای حرکات بدنسازی و اموزش فیتنس و فیزیک می باشد تا ورزشکاران عزیز بتوانند با به کارگیری از متد و روش درست این رشته دارای فیزیک بدنی زیبا و عظلانی و متناسب باشند .
با ارزوی موفقیت روز افزون شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی..... یا علی

بایگانی
آخرین نظرات
 • ۲۴ شهریور ۹۶، ۱۰:۵۹ - دانلود آهنگ جدید
  عالی
 • ۱۱ شهریور ۹۶، ۲۱:۱۰ - N@f@s 2000
  ممنون
نویسندگان

یک ثانیه صبر کنید، سپس دوباره هالتر را پایین بیاورید. این تمرین را در ۳ ست و ۱۰ تکرار انجام دهید. برای رعایت احتیاط، تمرینات این چنینی را بدون وجود کسی که هوای شما را داشته باشد انجام ندهید.

مرحله ۴

هنگام اجرای تمرین لانگ، یا حرکت تعادلی گام به جلو، یک توپ ابری را روبروی سینه‌ی خود نگاه دارید و در طول این تمرین آنرا مستقیما به سمت دوست یا حریف تمرینی‌تان پرتاب کنید. این تمرین را در ۳ ست و با ۱۰ تکرار انجام دهید.

مرحله ۵

حرکت پلانک انجام دهید. برای انجام این حرکت، به حالتی که هنگام شنا سوئدی در می‌آیید، روی زمین قرار بگیرید، اما بجای اینکه فشار وزنتان را روی کف دست‌هایتان بیندازید، از ساعدتان استفاده کنید. پای چپ‌تان را از زانو خم کرده و به سمت سینه‌تان بالا بکشید. چند ثانیه صبر کنید، سپس پایتان را به حالت اولش باز گردانید. همین کار را با پای mokhaaalef انجام دهید. این تمرین ( ورزش) را باید در ۳ ست و با ۱۰ تکرار اجرا کنید.

توجه

هنگام تمرین ( ورزش) یک سینه‌بند ورزشی مناسب و اندازه به تن کنید. ورزش‌های شدیدمانند دویدن، طناب زدن یا ایروبیک، ممکن است باعث بحرکت در آمدن سینه‌ها شده و رباط‌های پستان کش آمده و حالت آویزان پیدا کند. بنابراین باید یک سینه‌بند ورزشی انتخاب نمایید تا به بهترین وجه از سینه‌های شما پشتیبانی کرده و کاملا مناسب اندازه‌ی کاپ سینه‌ی شما باشد. سینه‌بند ورزشی باید متناسب با شدت ورزش شما انتخاب شود.

نکات

اگر خیلی وزن کم کرده‌اید و ناخواسته سینه‌هایتان کوچک شده است، می‌توانید لباس زیر خاصی بخرید که به بزرگ‌تر نشان دادن سینه‌هایتان کمک کند، مثلا لباس‌های یقه هالتری یا تاپ‌های فیت، سینه‌بندهای فنردار یا پد دار. اگر کنار آمدن با این موضوع برایتان دشوار شد، می‌توانید با پزشکتان درباره‌ی عمل‌های زیبایی پستان مشورت نمایید.

نظرات  (۱)

 • دانلود آهنگ جدید
 • عالی
  پاسخ:
  فدات داداش