بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

کامل ترین و بهترین اطلاعات اموزشی بدنسازی و فیتنس از برترین اساتید www.fitnesspro.blog.ir

بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

کامل ترین و بهترین اطلاعات اموزشی بدنسازی و فیتنس از برترین اساتید www.fitnesspro.blog.ir

بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

هدف من و دوستانم در این وبلاگ بیان مطالب و اصول صحیح و پایه در زمینه اموزش و شیوه صحیح اجرای حرکات بدنسازی و اموزش فیتنس و فیزیک می باشد تا ورزشکاران عزیز بتوانند با به کارگیری از متد و روش درست این رشته دارای فیزیک بدنی زیبا و عظلانی و متناسب باشند .
با ارزوی موفقیت روز افزون شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی..... یا علی

بایگانی
آخرین نظرات
  • ۲۴ شهریور ۹۶، ۱۰:۵۹ - دانلود آهنگ جدید
    عالی
  • ۱۱ شهریور ۹۶، ۲۱:۱۰ - N@f@s 2000
    ممنون
نویسندگان

صحبتی با رونی راجع به رقیبانش :
جی کاتلر : او انسان خوبی است و ورزشکار قدرتمندی تلقی می شود. تنها ضعفی که در بدن او می باشد کمر پهنش می باشد که به ظاهرش لطمه می زند.
کریس‌ کورمیر : کریس‌ مشکلات‌ کمی‌ دارد. تنها انتقادی‌ که‌ به‌ او وارد است‌ این‌ است‌ که‌ به‌ کمرش‌ زیاد پرداخته و تمرینات‌ تقویتی‌ کمر را زیادتر از حد لازم‌ اجرا می‌کند. عضلات‌ کمرش‌ هم‌ بسیار حجیم‌ شده‌ است‌. او بهترین‌ دوستم در این‌ رشته‌ می‌باشد. ما خیلی‌ صمیمی‌ هستیم‌ و اغلب‌ با هم‌ به‌ مهمانی‌ می‌رویم‌.
گانتر شلیرکمپ‌ : در مورد گانتر‚ نکته‌ منفی‌ کمتری‌ وجود دارد. تنها نکته‌ای‌ که‌ می‌توانم‌ به‌ آن‌ اشاره‌ کنم‌ ایناست‌ که‌ از فیزیک‌ خوب‌ و تقارن‌ بد عضلات‌ برخوردار است‌. برای‌ اینکه‌ شکل‌ V را در بالا تنه‌اش‌ ایجاد کند حتماً باید ۱۳ کیلوگرم‌ بر وزنش‌ بیفزاید . زیرا کمر و عضله‌ پهن‌ پشتی‌ او تقریباً اندازه‌ هستند. در ضمن‌ بازوهایش‌ خیلی‌ کوچک هستند. قدرت‌ اولیه‌اش‌ به‌ تفکیک‌ عضله‌ چهار سر رانش‌ مربوط‌ می‌شود.
دوریان‌ یتس : دوست‌ صمیمی‌ من‌ است‌. بسیار با هوش‌ بوده‌ و از جمله‌ نام‌ آوران‌ پرورش‌ اندام‌ است‌ که‌ تاکنونچند مرتبه‌ موفق‌ به‌ کسب‌ عنوان‌ مستر المپیا شده‌ است‌. از جمله‌ بهترین‌ کسانی‌ است‌ که‌ در فیگور سینه‌ از پهلو‚ سرآمدسایرین‌ است‌. ضخامت‌ عضلات‌ کمرش‌ هم‌ بیش‌ از سایر ورزشکاران‌ است‌.