بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

کامل ترین و بهترین اطلاعات اموزشی بدنسازی و فیتنس از برترین اساتید www.fitnesspro.blog.ir

بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

کامل ترین و بهترین اطلاعات اموزشی بدنسازی و فیتنس از برترین اساتید www.fitnesspro.blog.ir

بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

هدف من و دوستانم در این وبلاگ بیان مطالب و اصول صحیح و پایه در زمینه اموزش و شیوه صحیح اجرای حرکات بدنسازی و اموزش فیتنس و فیزیک می باشد تا ورزشکاران عزیز بتوانند با به کارگیری از متد و روش درست این رشته دارای فیزیک بدنی زیبا و عظلانی و متناسب باشند .
با ارزوی موفقیت روز افزون شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی..... یا علی

بایگانی
آخرین نظرات
 • ۲۴ شهریور ۹۶، ۱۰:۵۹ - دانلود آهنگ جدید
  عالی
 • ۱۱ شهریور ۹۶، ۲۱:۱۰ - N@f@s 2000
  ممنون
نویسندگان

درباره مکمل ریکاوری فیتنس !

دوشنبه, ۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۲۱ ب.ظ

سلام و درود خدمت همه دوستان عزیز و ورزشکاران محترم در وبلاگ پرورش اندام fitnesspro

در پرورش اندام به مواردی اطلاق می شود که در بازسازی عضله تخریب شده نقش عمدهای را ایفا می کند . اگر بدنسازی یا بدن سازی که بی پروا به وزنه زدن می پرداخته به موضوع توجه داشته باشد مطمئناً حداقل دو برابر نتیجه را خواهد گرفت و هرچه به آن موضوع اهمیت کمتری نشان دهد مطمئنن نتیجه معکوسی را خواهد گرفت و پس از مدتی به علت ورزش زدگی از وزنه زدن خداحافظی می کند.

نقش

در حجم و تفکیک عضله و افزایش قدرت تاثیر فوق العاده ای دارد هر چه سریعتر پس از یک وعده تمرینی به ریکاوری بپردازید . سریع تر به حجم و قدرت دلخواه خود خواهید رسید .مکمل هایی هستند که حاوی مقادیر متعادلی از کالری پروتئین های تند هضم و مقدار مناسبی کربوهیدرات هستند که به طور خاص برای مصرف بلافاصله پس از اتمام جلسه تمرین عرضه شده اند وقتی بدن نیاز زیادی به موادمغذی دارد و بازسازی پروتئین و گلیکوژن در عضلات در بالاترین حد خود قرار دارد . بسیاری از این مکمل های همزمان حاوی هیدرولیزه و مکمل هایی چون کراتین و آمینواسیدهای شاخه دار و گلوتامین هستند.


نظرات  (۲)

 • ♕αяαмεsн♕ ...
 • اصن ریکاوری چیه؟!
  پاسخ:
  فاطمه خانم ریکاوری یعنی باز توانی یعنی ترمیم دوباره عضلات یعنی بازگرداندن دوباره انرژی از دست رفته مثلا فردی که ورزش میکنه انرژی زیادی از دست میده و باید دوباره مواد غذایی مفید و سالم مصرف کنه تا بدنش دوباره ریکاوری بشه ... حله استاد 
 • ♕αяαмεsн♕ ...
 • اره مگه میشه شما توضیح بدین و حل نشه
  پاسخ:
  خیلی مخلصیم استاد فدایی دارید شما سروری