بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

کامل ترین و بهترین اطلاعات اموزشی بدنسازی و فیتنس از برترین اساتید www.fitnesspro.blog.ir

بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

کامل ترین و بهترین اطلاعات اموزشی بدنسازی و فیتنس از برترین اساتید www.fitnesspro.blog.ir

بهترین سایت اموزش بدنسازی ، فیتنس و تناسب اندام

هدف من و دوستانم در این وبلاگ بیان مطالب و اصول صحیح و پایه در زمینه اموزش و شیوه صحیح اجرای حرکات بدنسازی و اموزش فیتنس و فیزیک می باشد تا ورزشکاران عزیز بتوانند با به کارگیری از متد و روش درست این رشته دارای فیزیک بدنی زیبا و عظلانی و متناسب باشند .
با ارزوی موفقیت روز افزون شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی..... یا علی

بایگانی
آخرین نظرات
 • ۲۴ شهریور ۹۶، ۱۰:۵۹ - دانلود آهنگ جدید
  عالی
 • ۱۱ شهریور ۹۶، ۲۱:۱۰ - N@f@s 2000
  ممنون
نویسندگان

باور کردن این موضوع شاید کمی دشوار باشد، اما کسانی که این قبیل رژیم ها را امتحان کرده اند می توانند صحت این ادعا را تایید کنند. این قبیل رژیم ها حتی با کمبود ویتامین و املاح و مواد معدنی نیز در بدن همراه بوده و در طولانی مدت می تواند منجر به بروز زخم معده، اختلالات گوارشی، بروز حالتهای عصبی در انسان و بروز عوارض ناشی از کمبود ویتامنیها و عناصر ضروری در بدن شود.یک اصل مسلم و تغییر ناپذیر در رژیم های لاغری و چربی سوز ی «وعده غذایی بیشتر، غذای کمتر» خواهد بود. شما برای رسیدن به لاغری و چربی سوز ی واقعی و ماندگار باید ۴ الی ۶ وعده در روز غذا بخورید، مصرف قندها و مخصوصا قندهای زود جذب را به حداقل رسانده، مصرف چربی های زاید و اشباع شده را از برنامه غذایی خود حذف کرده و پروتئین مصرفی خود را نیز در حد معقولی افزایش دهید.

شاید تنها نکته ای که در رژیم های ناکارامدی که اغلب مردم ما نیز با آن بیگانه نیستند، رعایت نشده و همین امر نیز منجر به شکست می شود، رعایت نکردن تعدد وعده های غذایی و خلاصه کردن رژیم در ۲ یا ۳ وعده در روز باشد.

اشاره به این نکته را نیز ضروری می دانم که تفاوت عمیق و ریشه داری بین زدودن چربی های زاید از بدن (چیزی که مد نظر ماست) و دفع آب از بدن(چیزی که در اغلب رژیمهای مردود غذایی و در توقف های طولانی مدت در سونا و … اتفاق می افتد) وجود دارد.

رکن سوم برنامه های لاغری و چربی سوز ی، مصرف بهینه و حساب شده مکمل های مناسب غذایی است. قلابی فروشی در دنیای مکمل ها و مخصوصا در کشورهای جهان سوم که از مراکز تولید و از این کمپانی ها نیز کیلومترها فاصله دارند، بیداد می کند. کشورهایی که یدی طولانی و سابقه ای درخشان در تولید نمونه های قلابی و یا اصل نه چندان کارآمد و معتبر دارند، انبوهی از چربی سوزهای مضر و خطرناک را تولید و روانه بازار کرده و در شبکه های mahvaare ای هم که صاحبانشان چیزی به جز پول باد آورده حاصل از قبول آگهی را نمی شناسند، با آب و تاب در مورد آنها تبلیغ می کنند که مصرف آنها حتی اگر کارآمد هم باشد، عوارضی به مراتب خطرناک تر از افدرین و یا کلن بوترول و سیتومل را به دنبال خواهد داشت.

<

نظرات  (۱)

 • ♕αяαмεsн♕ ...

 • عالی بود....... ولی این نکات رو واسه اقایونم میشه گفت هست؟! درسته؟! 
  پاسخ:
  مرسی از شما ،،، بله تمامی نکات گفته شده طوری هست که اقایون هم میتوانند اجرا کنند و به تناسب اندام عالی برسند جز موارد و ست های اجرای خاص‌ که فقط برای اقایان با ست های سنگین هست باز هم ممنون